Náter strechy

Náter strechy v Bratislave a okolí

Hrdza, olúpená alebo vyblednutá farba či iný kaz? Je čas na náter strechy, ktorý ju náležite ošetrí, predĺži životnosť aj funkčnosť krytiny a prispeje k estetickosti strechy a vlastne aj celej nehnuteľnosti.

Realizujeme náter strechy bez ohľadu na jej druh (plochá, šikmá, plechová, drevená a i.). Aplikáciu náterov a farieb volíme podľa potreby – vzhľadom na aktuálny stav strechy a, samozrejme, aj podľa požiadaviek zákazníka.

Prečo náter strechy od nás?

– vysoká spoľahlivosť a kvalita práce,

– precíznosť – plochu najprv vyčistíme od špiny a prachu a až tak nasleduje náter strechy.  Dôsledne natrieme každé zákutie strechy (s dôrazom na kritické miesta ako je okolie komínov a pod.), nevynecháme ani centimeter plochy,

náter strechy aplikujeme s dôrazom na maximálnu bezpečnosť,

– používame prvotriedne farby a nátery v rôznych odtieňoch, ktoré sa vyznačujú vysokou životnosťou, výbornou priľnavosťou a úžasnou odolnosťou voči celoročným poveternostným podmienkam (žiadne popraskanie farby v dôsledku horúčav či mrazu).

náter strechy sa usilujeme realizovať v termíne, ktorý najviac vyhovuje zákazníkom,

– rozumné ceny – vypracujeme vám cenovú ponuku na mieru (sme presvedčení, že sa určite dohodneme),

– všetko potrebné si donesieme so sebou (rebríky, plošiny, horolezecké vybavenie atď.), čiže vy sa nemusíte o nič starať,

– po skončení práce zanecháme čistotu (žiadny neporiadok, ktorý musíte po nás upratovať).

Náter strechy na rodinných domoch aj komerčných a verejných budovách realizujeme v Bratislave a okolí.

Aj na vašej streche sa podpísal zub času? Nemusíte ju meniť hneď za novú. Postačí kvalitný a pekný náter strechy, ktorý jej – obrazne povedané – vráti zašlú slávu. My sa o všetko postaráme.

O tom, že prácam vo výške rozumieme (a rozhodne sa nám nezatočí hlava pri pohľade na zem) svedčí nielen natieranie striech, ale aj ostatné realizované práce odohrávajúce sa niekoľko metrov nad zemou – opravy striech, sanácie komínov, čistenie a opravy fasád, výškové práce, čistenie a oprava dažďových žľabov a dokonca vám namontujeme aj siete proti vtákom a holubom. Pôsobíme najmä v Bratislave a okolí.

Tešíme sa na spoluprácu.

Máte záujem o naše služby?
Vypíšte kontaktný formulár a získajte nezáväznú cenovú ponuku!