Výškové práce

Výškové práce v Bratislave podľa vašich špecifických potrieb

Naša spoločnosť ponúka špecializované výškové práce podľa špecifických potrieb a požiadaviek zákazníkov. Na výkon výškových prác máme všetky potrebné certifikácie a práce vykonávame výhradne za použitia profesionálneho vybavenia. Vďaka modernému vybaveniu a nášmu tímu profesionálov dokážeme zabezpečiť výškové práce v rozličných oblastiach, v rôzne vysokých budovách či na ťažko dostupných miestach.

Radi pre vás zabezpečíme aj špecifické výškové práce na mieru vašich potrieb. Vopred sa s vami stretneme, vykonáme obhliadku terénu a navrhneme vám najlepšie možné riešenie, cenovú ponuku prác a dôkladne vás informujeme o pracovnom postupe realizácie prác vo vašom objekte. Naše služby môžete využiť v Bratislave, ale aj v okolitých prímestských častiach. Podľa dohody za vami radi prídeme aj do Trnavského, Nitrianskeho, Banskobystrického a Trenčianskeho kraja.

Keď výškové práce, tak jedine pod dohľadom profesionálov

výškovými prácami je potrebné obrátiť sa na profesionálov. Naša spoločnosť má s výkonom výškových prác dlhoročné skúsenosti. Vieme presne, ako postupovať pri prácach vo výške v rôznych objektoch – vo verejných budovách, súkromných objektoch, rodinných domoch, firemných budovách či rôznych kultúrnych a historických pamiatkach.

V ponuke našich služieb sa medzi výškové práce radí aj vykonávanie špecializovaných prác, montážne práce, natieračské práce, búracie práce, asistenčné práce či práce v ťažko dostupných terénoch. Ponúkame vám tiež spoľahlivú montáž reklám, upratanie snehu zo striech, montáž kotviacich systémov či montáž bleskozvodov podľa projektov na mieru. Obrátiť sa na nás môžete aj v prípad potreby výmeny a zatesnenia sklenených tabúľ.

Máte záujem o naše služby?
Vypíšte kontaktný formulár a získajte nezáväznú cenovú ponuku!

Výškové práce za najvýhodnejšie ceny

Naša spoločnosť vám garantuje nie len vysokú kvalitu výškových prác, ale aj použitie kvalitných materiálov a tie najvýhodnejšie ceny v Bratislave a okolí. K prácam vo výške pristupujeme s citom a s dôrazom na každý detail tak, aby ste boli s výsledkom maximálne spokojní. Vďaka tomu o kvalite nami realizovaných prác hovoria aj pozitívne hodnotenia našich zákazníkov a dlhoročných klientov.

Medzi naše činnosti patrí aj čistenie a oprava dažďových žľabov, čistenie a opravy fasád, sanácie komínov, opravy striech či inštalácie sietí proti vtákom a holubom. Kontaktovať nás môžete aj v prípade záujmu o zabezpečenia špecifických činností. Sme tu zakaždým pre vás pripravený poskytnúť služby a servis na najvyššej profesionálnej úrovni.