Opravy striech

Opravy striech v Bratislave pod dohľadom profesionálov

Keď opravy striech, tak pod dohľadom skúsených profesionálov. Naša spoločnosť sa špecializuje na servisné práce všetkých typov striech. Najmä staršie strechy si vyžadujú čistenie a zatesnenie poškodených častí, alebo výmenu strešnej krytiny v oblasti priesaku dažďovej vody do strešného telesa. V našej ponuke služieb spojených s opravami striech vám ponúkame práce, ktoré zabezpečia dlhoročnú funkčnosť striech a ich bezproblémové používanie.

Naše služby spojené s opravami striech pre vás radi zabezpečíme v meste Bratislava, ako aj okolitých sídliskách či prímestských častiach Bratislavy. Obrátiť sa na nás môžete aj z iných častí Slovenska. Po vzájomnej dohode za vami radi vyšleme náš tím skúsených profesionálov aj do Trnavského, Nitrianskeho, Banskobystrického či Trenčianskeho kraju.

Čo všetko obnášajú opravy striech?

Na zabezpečenie funkčnosti striech je potrebné neraz vynaložiť zvýšené úsilie a nasadiť prácu profesionálov. Najčastejšie v prípadoch, kedy o staršie strechy nebolo dostatočne postarané alebo ich realizácia neprebehla kvalitne. Neraz sa tak na strechách, v ich rôznych častiach, objavia poškodenia, poruchy či skryté závady, ktoré je potrebné čím skôr odstrániť.

Našu ponuku služieb v oblasti opráv striech sme upravili tak, aby sme vám mohli poskytnúť profesionálne služby a široké spektrum opráv. Postaráme sa o čistiace práce, opravy poškodených častí, tesniace práce, izoláciu striech, ale aj natieračské práce či výmenu poškodených klampiarskych segmentov. Medzi naše činnosti sa radí aj hydroizolácia asfaltových striech, výmena krytiny, výmena plechových segmentov strechy a servis plechovej trapézovej strešnej krytiny či mnohé ďalšie činnosti.

Máte záujem o naše služby?
Vypíšte kontaktný formulár a získajte nezáväznú cenovú ponuku!

Prečo nepodceniť čistiace práce pri opravách striech?

Čistiace práce idú ruka v ruke s opravami striech. Na základe našich dlhoročných skúseností dobre vieme, že strechy je v mnohých prípadoch najprv potrebné spoľahlivo vyčistiť a následne vykonať servis a opravy. Čistením tak strechám dokážeme nie len prinavrátiť stratený vzhľad ako za nova, ale aj predĺžiť ich životnosť a vykonať opravy na čistých povrchoch, ktoré vydržia slúžiť bez poškodení podstatne dlhšie.

Radi vám poskytneme tiež profesionálne poradenstvo spojené s opravami striech a ich čistením. Obrátiť sa na nás môžete aj v prípade záujmu o nami realizované výškové práce alebo záujmu o čistenie a opravy dažďových žľabov, sanácie komínov, čistenie a opravy fasád či efektívne inštalácie sietí proti vtákom a holubom. Neváhajte nás kontaktovať. Sme tu zakaždým pre vás pripravení vám podať pomocnú ruku.