Sanácie komínov

Sanácie komínov v Bratislave za najvýhodnejšie ceny

Sanácie komínov v Bratislave pre vás vykonávame profesionálne a za najvýhodnejšie ceny. Poškodené komíny často ohrozujú obyvateľov domov a okoloidúcich svojím nevyhovujúcim stavom. Najčastejšie dochádza k priesaku dažďovej vody cez staré komíny do priestorov domu. Preto je dôležité starať sa o funkčnosť a vzhľad komínov. Ponuku našich služieb v oblasti starostlivosti o komíny sme upravili tak, aby sme vám dokázali poskytnúť komplexnú starostlivosť a zabezpečiť 100% funkčnosť vašich komínov.

Sanácia komínov zahŕňa aj činnosti ako oprava fasády komínov, zateplenie komínov, výroba plechovej striešky na komín – čapice či rôzne tesniace práce. S nami tak mate zakaždým istotu, že vaše komíny sú v bezchybnom stave pripravené na použitie. Radi sa pozrieme ako na staršie komíny, ak aj na tie nové a pomôžeme vám odstrániť ich poruchy, poškodenia či  rôzne skryté vady.

Prečo sú sanácie komínov dôležité?

Sanácie komínov sú neraz podceňovanou činnosťou, na ktorú však netreba zabúdať. Vo všeobecnosti sú práve komíny najčastejšie zanedbávanou časťou rodinných domov, obytných budov či rôznych iných súkromných, verejných a firemných budov. Neraz sa stáva, že komíny sú tak vplyvom počasia poškodené aj vo veľmi krátkom čase a niektoré z nich sú až v havarijnom či dezolátnom stave.

Poškodené komíny by samozrejme nemali byť používané. Mnohí však ich prevádzkovaním bez kontrol a servisu či opráv riskujú a vystavujú tak nebezpečenstvu seba aj okolie. Sanáciu komínov je preto aj pri menších poškodeniach vhodné vykonať čím skôr. Predídete tak rozsiahlejším poškodenia, uvoľňovaniu častí z komínov či zatekaniu vody do interiérov a mnohým ďalším poškodeniam.

Máte záujem o naše služby?
Vypíšte kontaktný formulár a získajte nezáväznú cenovú ponuku!

So sanáciou komínov sa obráťte na profesionálov

Sanáciu komínov zverte do rúk profesionálov. Naša firma má dlhoročné skúsenosti v oblasti sanácie komínov a nakoľko medzi naše služby patria aj výškové práce, pri sanáciách používame výhradne profesionálne horolezecké vybavenie. Dokážeme tak vykonať sanácie komínov v rôznych výškach – bezpečne a spoľahlivo.

V našej ponuke služieb nájdete tiež ďalšie služby a činnosti, ktoré dokážeme vykonať osobitne alebo aj súčasne so sanáciou komínov vo vašich objektoch. Zabezpečujeme napríklad čistenia a opravy dažďových žľabov, opravy striech, čistenia a opravy fasád či inštalácie sietí proti vtákom a holubom. Naše služby môžete využiť v Bratislave a okolí no radi za vami prídeme po vzájomnej dohode aj do Trnavského, Nitrianskeho, Banskobystrického a Trenčianskeho kraju. Neváhajte nás kontaktovať.