Siete proti vtákom a holubom

Siete proti vtákom a holubom – ochrana voči hniezdeniu vtáctva vo vašich priestoroch

Nami ponúkané siete proti vtákom a holubom sú všestranne využiteľné na rôznych miesta, pre ktoré je typické nalietavanie či hniezdenie vtáctva. Najmä s príchodom jari si vtáky vytvárajú nové hniezda neraz aj na nevhodných miestach. Najčastejšie na rodinných domoch, balkónoch, firemných budovách, výrobných halách či dokonca rôznych historických budovách či sochách. S ochrannými sieťami proti vtákom a holubom tomu dokážete efektívne predísť.

V našej ponuke nájdete vysokokvalitné siete proti vtákom a holubom, ktoré vám ochotne pomôžeme nainštalovať tak, aby efektívne zabránili nalietavaniu vtáctva. Nakoľko sa naša spoločnosť venuje aj výškovým prácam, opravám striech, sanáciám komínov, ako aj čisteniu a opravám dažďových žľabov či čisteniu a opravám fasád – tieto činnosti vám umožníme prepojiť s inštaláciou sietí proti vtákom a holubom. Vaše budovy a objekty si tak dlhodobo uchovajú pekný vzhľad bez poškodení.

Prečo je potrebné inštalovať siete proti vtákom a holubom?

Nainštalovať siete proti vtákom a holubom je na vybraných budovách potrebné z viacerých dôvodov. Ako z estetických dôvodov – na ochranu fasád pred pošpinením, tak aj z funkčných dôvodov – na ochranu pred poškodením či znehodnotením a zároveň aj zo zdravotných dôvodov. So sídlením vtáctva, najmä holubov, sú neraz spojené aj rôzne zdravotné problémy či prenos nepríjemných ochorení a alergií, ako aj nepríjemné rozšírenie výtrusov v okolí.

Vtáctvu je preto lepšie zamedziť prístup do vašich objektov za pomoci ochranných sietí proti vtákom a holubom čím skôr. Zároveň, siete proti vtákom a holubom je možné doplniť aj o nerezový hrotový systém, ktorý efektívne zamedzí hniezdeniu a nalietavaniu vtáctva. Pred inštaláciou sa v prípade potreby postaráme aj o čistenie a dezinfekciu fasád a priestorov znečistených vtáctvom.

Máte záujem o naše služby?
Vypíšte kontaktný formulár a získajte nezáväznú cenovú ponuku!

S inštaláciou sietí proti vtákom a holubom sa obráťte na profesionálov

V tomto segmente výškových prác máme dlhoročné skúsenosti a špecifický know-how, ako účinne a esteticky zabrániť nalietaniu a dosadaniu vtáctva do predmetných priestorov. Používame výhradne materiál od firiem, ktoré sa špecializujú na výrobu produktov špecifických pre tento segment. Montáž ochranných sietí na domy, budovy, dvory, strechy, balkóny či schodiská a montáž nerezového hrotového systému zabezpečíme v čo najkratšom čase, profesionálne a za výhodné ceny.

V prípade potreby sa postaráme aj o montáž imitačných rekvizít a fólií, ako napríklad v okolí historických budov či kultúrnych pamiatok. Naša služby a poradenstvo môžete využiť v meste Bratislava, ako aj v okolitých sídliskách a prímestských častiach. Radi za vami prídeme aj do Trnavského, Nitrianskeho, Banskobystrického a Trenčianskeho kraja. Neváhajte nás kontaktovať.